Ve středu začne předprodej vstupenek na Davis Cup a Fed Cup 2019

Ve středu 12. prosince ve 12 hodin začne v síti Ticketportal předprodej vstupenek na první kola Davis Cupu a Fed Cupu, která se hrají v únoru 2019 v Ostravar Aréně v Ostravě.

„Čeká nás unikátní akce, při které se během 10 dnů představí na jednom místě oba reprezentační celky. Nepamatuji nic podobného v tenise a nejde o nic obvyklého ani v jiných sportech. Fanoušci budou mít skvělou příležitost vidět doma v akci naše nejlepší tenistky a tenisty. Výstava stříbrného poháru pro úřadující vítězky Fed Cupu bude poděkováním fanouškům z regionu, kteří nám vždy vytvořili fantastické prostředí. Ceny vstupenek byly stanoveny tak, aby byly dostupné pro všechny a aby ani návštěva obou akcí nezatížila rodinné rozpočty. Vstupenky tak mohou být skvělým vánočním dárkem pro milovníky sportu. Kapacita Ostravar Areny bude na obě utkání 6 tisíc míst,“ uvedl Miroslav Černošek, majitel agentury Česká sportovní, která utkání Davis Cupu a Fed Cupu organizačně a marketingově zajišťuje. 

První kolo nového modelu Davis Cupu proti Nizozemsku o postup do finálové skupiny se bude hrát v pátek a sobotu 1. a 2. února a začátky utkání jsou ve 14:45 hodin v pátek a ve 13:00 v sobotu.

Ceny jednodenních vstupenek i permanentky na oba dny jsou uvedeny v tabulce. 

 

                        kategorie 1                kategorie 2     

pátek               CZK 400                  CZK   350                                                                  

sobota              CZK 400                  CZK   350                                          

permanentka   CZK 690                  CZK    590                  

 

„Díky vítězství v podzimní baráži máme možnost bojovat ve Světové skupině o postup mezi 16 nejlepších celků světa. Ve Vítkovicích se nám v minulosti dařilo, sehráli jsme zde velké zápasy ve fantastické atmosféře, a tak věřím, že i s pomocí diváků se nám v novém modelu povede postoupit hned napoprvé do finálových bojů,“ řekl k utkání kapitán daviscupového týmu Jaroslav Navrátil 

 

 

 

České tenistky přivezou do Ostravy Fed Cup, který v listopadu vybojovaly zpět do svého držení, budou hrát proti Rumunkám v sobotu 9. února od 12:45 a v neděli 10. února od 12:00, když uvedené časy mohou být ještě korigovány.

„Čeká nás hned v prvním kole silný tým, za který může nastoupit i světová jednička Simona Halepová. Ale i bez ní, když vynechala konec sezóny a nikdo neví v jaké bude formě, mají Rumunky dalších 5 hráček ve stovce. Věřím, že proti nim nastoupíme se silným týmem a že holky přijedou ve výborné formě z Australian Open,“ uvedl kapitán českého fedcupového týmu Petr Pála.

Ceny jednodenních vstupenek i permanentky na oba dny jsou uvedeny v tabulce. 

                                    kategorie 1                kategorie 2     

sobota                        CZK 450                    CZK 400              

neděle                        CZK 500                    CZK 450         

permanentka             CZK 790                    CZK 690      

Další