Potvrzeno, první kolo Davis Cupu i Fed Cupu se bude hrát v Ostravě

První kolo Davis Cupu se bude hrát v Ostravě v Ostravar areně 1. a 2. února 2019, místo konání dnes bylo oznámeno Mezinárodní tenisové federaci. Ve stejné hale se uskuteční o týden později hrát i první kolo Fed Cupu. Kapitáni obou týmů Jaroslav Navrátil a Petr Pála se shodli na tvrdém povrchu, na kterém se naposledy hrálo o víkendu fedcupové finále v O2 areně.

Kapacita Ostravar areny bude pro obě utkání 6.500 diváků.

„Těšíme se na návrat do Ostravy a bude nám velkou ctí přivést místním skvělým divákům pohár pro vítězky Fed Cupu. Předprodej vstupenek připravujeme tak, aby je bylo možno koupit ještě před Vánoci, jako dárek. Jsem přesvědčen, že oba týmy nastoupí v silných sestavách, se svými oporami, ale i s novými tvářemi,“ uvedl Miroslav Černošek, majitel agentury Česká sportovní, která utkání Davis Cupu a Fed Cupu zajišťuje.

„Diváky i organizátory čeká unikátní dvojboj, který jsme zatím v jednom místě nezažili. Děkujeme za velkou vstřícnost a pochopení klubu HC Vítkovice Ridera, který na 14 dnů připravíme o jejich domácí halu,“ doplnil Černošek.

Další