Předprodej vstupenek na Fed Cup se Švýcarkami začne v pondělí 4. 12. v 10:00

Zítra v 10 hodin začne v síti Ticketportal předprodej vstupenek na fedcupové utkání Česko – Švýcarsko. První kolo Světové skupiny se bude hrát v Praze v O2 areně v sobotu 10. a neděli 11. února 2018.

Dvoudenní vstupenka první kategorie na pět zápasů do spodního patra O2 areny stojí 2.490 korun, vstupenky do horního patra budou stát 1.190 a 990 korun.

Jednodenní vstupenky na sobotu do horního ochozu areny budou v prodeji za 650 a 550 korun, na neděli za 750 a 650 korun.

„Moc se těším na další bitvy za Českou republiku. Už to bude rok, co jsme hrály před domácím publikem naposled, atmosféra je vždy fantastická,“ řekla k nadcházejícímu zápasu Karolína Plíšková.

„Za ten rok bez Fed Cupu se mi začalo stýskat. Moc se těším na návrat do týmu a na atmosféru, která se dá prožít právě jen při Fed Cupu. Je skvělé, že hrajeme doma, už začínám počítat, kolik vstupenek budu potřebovat, budou to pěkné vánoční dárky,“ prozradila, co najdou někteří její blízcí, pod stromečkem Petra Kvitová.

„Co víc si kapitán může přát, než takhle motivované hráčky, jako je Kája a Petra. Přeji všem našim holkám, aby jim vyšla příprava a start do sezóny. Čekají mě příjemné starosti s nominací, která bude nejsilnější možná,“ řekl k utkání kapitán Petr Pála. 

https://www.ticketportal.cz/Event/Fed_Cup_by_BNP_Paribas_Cesko_Svycarsko

 

 

Další