ČESKÝ LEV SE LOUČÍ

 

místo – 02 arena, Praha
datum - 18. října 2018
povrch – Tvrdý
začátek exhibice – Čt: 18.30

Radek Štěpánek chystá rozlučku k ukončení své bohaté tenisové kariéry. Dvojnásobný vítěz Davis Cupu velkolepou akci naplánoval na 18. října, kdy se do pražské O2 areny sjede hned několik tenisových osobností, včetně vítěze letošního Wimbledonu Novaka Djokoviče, Leandera Paese, Tommy Hasse a dalších hostů.

Radek zažil úspěšnou kariéru jak ve dvouhře, tak rovněž ve čtyřhře, když se v obou žebříčcích dostal do elitní desítky.

V singlu se objevil na osmém místě světového žebříčku poté, co v roce 2006 došel ve Wimbledonu až do čtvrtfinále. Na ostatních grandslamech dosáhl minimálně třetího kola.

Pětinásobný držitel trofejí z kategorie ATP se před téměř dvanácti lety ocitl také na Turnaji mistrů, kde z pozice náhradníka odehrál dva zápasy v základní skupině. Jeho duely proti Rogeru Federerovi ani Gillesu Simonovi ovšem nebyly úspěšné.

Ještě více zářil ve čtyřhře. V ní ovládl Australian Open 2012 a US Open 2013, na konci sezóny 2012 se na Turnaji mistrů dostal do semifinále.

Velkého výsledku se bývalý svěřenec Petra Kordy dočkal na olympijských hrách v Riu, kde společně s Lucií Hradeckou získal bronzovou medaili ve smíšené čtyřhře. 

Pro české barvy se nesmazatelně zapsal pod vítězství v Davis Cupu v letech 2012 a 2013, kdy s Tomášem Berdychem byl hlavním strůjcem senzačního úspěchu.


vstupenky online zde

foto:Česká sportovní/ Pavel Lebedafoto:Česká sportovní/ Pavel Lebedafoto:Česká sportovní/ Pavel Lebedafoto:Česká sportovní/ Pavel Lebedafoto:Česká sportovní/ Pavel Lebedafoto:Česká sportovní/ Pavel Lebedafoto:Česká sportovní/ Pavel Lebedafoto:Česká sportovní/ Pavel Lebedafoto:Česká sportovní/ Pavel Lebeda
moneta cez . skupina cez maléhuaweipraha menší
t-mobile 2018čeps 2018czech tourism land 100chládek & tintěraaccoladehead drinksažd prahaseikonetjetsinvelt.comlasvitcsg00 prázdný0 prázdný000000 prázdnýčd narodní dopravcemastercardalea menšíhuatechinnexgalerie harfaseven energytbg metrostavexxhochtief
Česká televizemall.tvSportČeská sportovní